Uwaga mieszkańcy PDF Drukuj Email

Komunikat

W dniu 24.09.2014r. o godz.17.00 w Biurze Rozwoju Gdańska, ul. Wały Piastowskie 24 odbędzie się dyskusja publiczna nad przyjętymi rozwiązaniami w projekcie planu miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego PKM - odcinek Strzyża i Brętowo północ oraz PKM - odcinek Brętowo południe.

W dniu 25.09.2014r. o godz.17.00 w Biurze Rozwoju Gdańska, ul. Wały Piastowskie 24 odbędzie się dyskusja publiczna nad przyjętymi rozwiązaniami w projekcie miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego Niedźwiednik Rejon ulic Słowackiego i Podkarpackiej w mieście Gdańsku.

W dniu 29.09.2014r. o godz.17.00 w Biurze Rozwoju Gdańska, ul. Wały Piastowskie 24 odbędzie się dyskusja publiczna nad przyjętymi rozwiązaniami w projekcie miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego Matemblewo - część centralna w mieście Gdańsku.

Projekty planów zagospodarowania przestrzennego są dostępne w wersji elektronicznej na stronie internetowej Biura Rozwoju Gdańska: www.brg.gda.pl

Przewodniczący Rady Dzielnicy Brętowo

Kazimierz Cegłowski

 
Biegowe GRAND PRIX Dzielnic Gdańska PDF Drukuj Email

 

Biegowe GP Dzielnic edycja Brętowo - Strzyża już za nami. Pogoda dopisała i frekwencja była również wysoka. Zapraszamy już w najbliższą sobotę na kolejną edycję a w niedzielę fanów rowerowych wyścigów górskich czeka miła niespodzianka. Na górnym tarasie ul. Góralskiej za budynkiem 71 będzie biuro zawodów. Szczegóły proszę śledzić na stronie www.beltateam.com.

Serdecznie Zapraszamy

 

GP Brętowo-Strzyża -Regulamin

GP Brętowo-Strzyża -Agenda

GP Brętowo-Strzyża -Opis imprezy

GP Brętowo-Strzyża -Mapa

 
Budżet Obywatelski 2015 - GDAŃSK TRZYMA POZIOM PDF Drukuj Email

Otrzymaliśmy wiele ciepłych głosów poparcia, dla obywatelskiej inicjatywy wymiany chodników w dzielnicach, określonej nazwą "Gdańsk Trzyma Poziom".

To już druga edycja rozdysponowania budżetu, o którym mogą zadecydować wspólnie sami mieszkańcy. Zgodnie z zapowiedziami kontynuujemy wymianę chodników na terenie Brętowa w dwóch projektach: Ogólnomiejskim, na łączną kwotę 996.000 złotych, oraz Dzielnicowym na kwotę 497.984 zł.

szczegółowy wykaz ulic proponowanych remontów na stronie: http://gdansktrzymapoziom.pl/

 

Również i tym razem zapraszamy mieszkańców do oddania głosu oraz Radnych Dzielnicy do promocji projektów chodnikowych dotyczących Brętowa.

Po 20 września poznamy numery złożonych projektów.

 

Iwona Konieczna

 
SPROSTOWANIE Nowe chodniki czyli: "GDAŃSK TRZYMA POZIOM-2014" PDF Drukuj Email

2014-09-13

W połowie lutego głosowaliście Państwo na projekty mieszkańców w ramach Pilotażowego Projektu Budżetu Obywatelskiego na rok  2014. Projekt polegający na współdecydowaniu mieszkańców o tym jakie inwestycje będą realizowane, nie był znany w Gdańsku, aczkolwiek świetnie funkcjonował już w innych miastach Polski. Pomysł na realizację tego pomysłu w Gdańsku powstał z inicjatywy działaczki z Rady Dzielnicy Wrzeszcz Dolny - Ewy Lieder. To ona w 2013 r. pioniersko wdrożyła we Wrzeszczu wszystkie procedury.

Więcej…
 
FESTYN PKM Niedźwiednik PDF Drukuj Email

Więcej…
 
Dzień otwarty PKM - Strzyża PDF Drukuj Email

Nieco ponad 2,5 tys. osób przewinęło się przez cały drugi Dzień Otwarty na budowie Pomorskiej Kolei Metropolitalnej, jaki został zorganizowany 6 września 2014 r. w sąsiedztwie powstającego przystanku PKM Gdańsk-Strzyża.
Zapraszamy do obejrzenia filmowej relacji z tego wydarzenia. :)

Dzień Otwarty PKM na Strzyży (6.09.2014 r.)

Juz w najbliższą sobotę taki Dzień Otwarty odbędzie się na Niedźwiedniku. Będzie można się przejechać po torach do Mostku Dawidka. Zapraszamy

 
«pierwszapoprzednia12345678910następnaostatnia»

Strona 2 z 16

Tablica ogłoszeń

 

 

Zajęcia ceramiczne dla dzieci niestety już ostatnie czwartek 8 stycznia 2015 godz. 16.00 - 17.00 w Fundacji Sprawni Inaczej przy ul. Niedźwiednik

Wielkie podziękowania dla Fundacji za ich prowadzenie.

 

Imieniny

Wczoraj : Rafała Felicji Franciszka
Dziś: Pawła Milosza
Jutro : Tymoteusza Michała

S o n d a

Czy na ulicy Podkarpackiej powinny powstać wieżowce 20 i 40 metrowe?
 

Sonda

Czy na Osiedlu powinien powstać dla dzieci i młodzieży SKATEPARK ?
 

Sonda.

Jakie sprawy porządkowe są największym problemem Brętowa?
 

Gościmy

Naszą witrynę przegląda teraz 47 gości