Dzień otwarty PKM - Strzyża PDF Drukuj Email

Nieco ponad 2,5 tys. osób przewinęło się przez cały drugi Dzień Otwarty na budowie Pomorskiej Kolei Metropolitalnej, jaki został zorganizowany 6 września 2014 r. w sąsiedztwie powstającego przystanku PKM Gdańsk-Strzyża.
Zapraszamy do obejrzenia filmowej relacji z tego wydarzenia. :)

Dzień Otwarty PKM na Strzyży (6.09.2014 r.)

Juz w najbliższą sobotę taki Dzień Otwarty odbędzie się na Niedźwiedniku. Będzie można się przejechać po torach do Mostku Dawidka. Zapraszamy

 
Nowa siłownia PDF Drukuj Email

Już jest!  Dzisiaj 28 sierpnia pomiędzy blokami Leśna Góra 1,3,5,7,15 spotkali się przedstawiciele Rady Dzielnicy, GZNK oraz wykonawca, p. Bartosz Lademann z firmy "ERFIT" celem odbioru nowo wybudowanej siłowni otwartej, która znajduje się na terenie tzw. małego amfiteatru.

W zeszłym roku Rada dzielnicy przeznaczyła część budżetu na rozpoczęcie inwestycji. Nie była to wielka kwota, bo zaledwie 4.000 zł, czyli kwota wg administratora terenu wystarczająca tylko na przygotowanie planów architektonicznych. Jednak dzięki społecznikom takim jak mieszkaniec

Więcej…
 
PODZIĘKOWANIE dla DROGOMET Sp. z o.o. PDF Drukuj Email

Za pośrednictwem Rady dzielnicy Mieszkańcy Wspólnot Mieszkaniowych przy ulicy Podkarpackiej pragną podziękować firmie "DROGOMET" Sp. z o.o. w Gdańsku,  za możliwość odpłatnego wykonania dojść do klatek schodowych, a także za fachowość wykonania oraz cierpliwość w związku ze zgłaszanymi na bieżąco uwagami ws. wykonawstwa.

 
zwołanie sesji PDF Drukuj Email

Gdańsk, dnia 28.08.2014 r.

Radni Dzielnicy  Brętowo

Na podstawie § 13 ust. 4 Statutu Dzielnicy Brętowo uchwalonego uchwałą Nr LII/1160/14 Rady Miasta Gdańska z dnia 24  kwietnia 2014 r. (Dz. Urz. Woj. Pomorskiego  poz. 1945 z dnia 20 maja 2014 r.)

z w o ł u j ę

obrady XXIII sesji Rady Dzielnicy Brętowo w dniu 4.09.2014r. (czwartek) o godz. 1900 w siedzibie Rady Dzielnicy w Gdańsku przy ul. Podkarpackiej 17  z  porządkiem obrad przesłanym przez Zastępcę Przewodniczącego Zarządu Brętowo Iwonę Konieczną:

Więcej…
 
Nowy Miejscowy Plan Zagospodarowania Przestrzennego PDF Drukuj Email

Biuro Rozwoju Gdańska uprzejmie informuje, że projekt miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego

 

NIEDŹWIEDNIK REJON ULIC SŁOWACKIEGO I PODKARPACKIE

W MIEŚCIE GDAŃSKU [nr 0847]

będzie wyłożony do publicznego wglądu wraz z prognozą oddziaływania na środowisko w dniach od 01.09.2014r. do 30.09.2014r.  w godzinach od 900 do 1500 w siedzibie Biura Rozwoju Gdańska przy ul. Wały Piastowskie 24 w Gdańsku.

Więcej…
 
Podziękowanie dla ZDiZ PDF Drukuj Email

Podziękowanie

W imieniu mieszkańców ul. Leśna Góra składam podziękowanie dla Działu Utrzymania Zieleni  w Zarządzie Dróg i Zieleni w Gdańsku za szybką reakcję na moją prośbę z dnia 12.08.2014r. w sprawie   przycięcia krzewów rosnących przy chodniku usytuowanym w pobliżu  ul. Leśna Góra pomiędzy budynkiem nr 8 , a przystankiem końcowym linii autobusowej nr 283 (pętla na ul. Leśna Góra ) oraz o oczyszczenie korytek ściekowych wzdłuż tego chodnika.

Kazimierz Cegłowski

 
«pierwszapoprzednia12345678910następnaostatnia»

Strona 2 z 15

Tablica ogłoszeń

 

Dnia 21 września

na Goralskiej 71 przy parkingu strzeżonym odbędzie się wyścig kolarski dla dzieci i młodzieży.Szczegoly na stronie współorganizatora www.beltateam.com.

 

Zajęcia ceramiczne dla dzieci w każdy czwartek 16.00 - 17.00 w Fundacji Sprawni Inaczej przy ul. Niedźwiednik

 

Imieniny

Wczoraj : Darii Wilhelminy
Dziś: Lucjana Ewarysta
Jutro : Jwony Sabiny

S o n d a

Czy na ulicy Podkarpackiej powinny powstać wieżowce 20 i 40 metrowe?
 

Sonda

Czy na Osiedlu powinien powstać dla dzieci i młodzieży SKATEPARK ?
 

Sonda.

Jakie sprawy porządkowe są największym problemem Brętowa?
 

Gościmy

Naszą witrynę przegląda teraz 1 gość