Strona Dzielnicy Brętowo
Zmiany w organizacji ruchu przy budowie Trasy W-Z i Trasy Słowackiego. PDF Drukuj Email

Zmiany w organizacji ruchu przy budowie trasy W-Z

Informujemy, że w dniu 09.07.2011r. (sobota) planowane jest wprowadzenie nowej organizacji ruchu na ul. Kartuskiej w rejonie budowanej Trasy W-Z. Ruch z centrum Gdańska do Kartuz oraz na obwodnicę poprowadzony zostanie po nowo wybudowanych odcinkach ul. Kartuskiej Północnej oraz ul. Nowej Myśliwskiej. Zapewniony zostanie dwukierunkowy ruch do stacji paliw Lotos oraz jednokierunkowy ruch w kierunku Gdańska na odcinku istniejącej ul. Kartuskiej od ul. Szczęśliwej do stacji paliw.

Więcej…
 
Kolej Metropolitalna PDF Drukuj Email

Plan przebiegu trasy Kolei Metropolitalnej.

kliknij na obrazek aby powiększyć.

 
Zmiany w komunikacji tramwajowej - REMONTOWANY WĘZEŁ KLINICZNA PDF Drukuj Email
Szanowni Państwo,

Uprzejmie informujemy, że w dniu 10.07.2011 (niedziela) rozpocznie się remont torowiska tramwajowego na Węźle Kliniczna. Całkowicie wstrzymany zostanie ruch tramwajowy w ciągu całej ul. Klinicznej, ul. Jana z Kolna od Węzła Piastowskiego do Węzła Klinicznej i w ciągu ul. Marynarki Polskiej od Węzła Kliniczna aż do Nowego Portu.

Więcej ...
 
67 rocznica wybuchu Powstania Warszawskiego PDF Drukuj Email

Prezydent Miasta Gdańska, Okręg Pomorski Światowego Związku Żołnierzy Armii Krajowej i Rada Kombatantów i Osób Represjonowanych Województwa Pomorskiego serdecznie zapraszają do udziału w uroczystości z okazji
67. rocznicy
wybuchu Powstania Warszawskiego.


Uroczystość odbędzie się 1 sierpnia 2011 r. (poniedziałek), o godzinie "W" (17.00) u stóp pomnika Polskiego Państwa Podziemnego na Targu Rakowym w Gdańsku.

Więcej…
 
<< pierwsza < poprzednia 11 12 13 14 15 16 17 18 19 następna > ostatnia >>

Strona 19 z 19

Copyright © 2016 Zarząd Dzielnicy Brętowo. All Rights Reserved.